Terminal kontenerowy w Łodzi zostanie rozbudowany. Powstanie nowa hala i nie tylko

Właściciel terminala kontenerowego znajdującego się w Łodzi kupił grunt przeznaczony pod budowę nowej hali i specjalnych placów magazynowych. To część inwestycji, która ma na celu powiększenie kompleksu, usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację działania – informuje JARTOM Real Estate.

Nowy magazyn i nowoczesne wyposażenie

Skąd taka decyzja? Wynika ona z dynamicznego rozwoju i perspektyw na obsługę jeszcze większej ilości towarów. W ramach przedsięwzięcia wycenianego na około 80 milionów złotych powstanie magazyn przeznaczony do konsolidacji oraz dekonsolidacji ładunków. Zakupione zostanie specjalne wyposażenie w postaci zaawansowanych technologicznie maszyn. Firma Spedcont, operator obiektu, z dużym optymizmem patrzy w przyszłość. Co ciekawe, nie tylko ona dostrzegła potencjał w tym obszarze rynku. W mieście trwają również prace nad budową kolejnego, kompaktowego terminala, który będzie obsługiwał pociągi kierujące się oraz przyjeżdżające zarówno z Europy, jak i z Azji. Tym projektem zajmuje się spółka Hatrans oraz Contargo. Pozostaje więc z zainteresowaniem śledzić dalszy rozwój wypadków. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane