Terg SA zostaje na dłużej w Gdańsk Logistic I

Terg SA, właściciel sieci sklepów Media Expert, pozostanie najemcą nieruchomości w kompleksie Gdańsk Logistic I. Dzięki przedłużeniu umowy, wciąż będzie mógł użytkować 1800 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej położonej w znakomitej lokalizacji – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej jakości magazyny, które mają wiele do zaoferowania

Na decyzję firmy wpłynęło wiele czynników. Bez wątpienia kluczową rolę odegrała znakomita lokalizacja, która umożliwia usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się dobrze zoptymalizowanym transportem. Wystarczy pokonać jedynie kilka kilometrów, by dotrzeć do autostrady A1 i południowej obwodnicy S7. Niewielka odległość od centrum Gdańska, portu lotniczego i Gdyni także jest istotnym atutem. Terg SA podkreśla również, że ceni sobie nowoczesny charakter wynajmowanych magazynów. Wysokiej klasy zaplecze logistyczne pozwala marce podnosić jakość świadczonych usług, działać efektywniej i zwiększać zyski. W rezultacie jej pozycja lidera polskiego rynku RTV i AGD systematycznie się umacnia. Biorąc to wszystko pod uwagę, można śmiało stwierdzić, że dalsza współpraca będzie korzystna dla obu stron.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane