Tedgum Industry inwestuje w budowę nowego zakładu

Tedgum Industry wkrótce wybuduje nowy zakład o charakterze produkcyjno – magazynowym o powierzchni sięgającej nieco ponad 3300 m2. Na terenie kompleksu znajdzie się również zaplecze socjalno – biurowe, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu pozwoli na utworzenie nowych miejsc pracy

Fabryka zostanie wybudowana w Rudzie Śląskiej, czyli tam, gdzie znajduje się siedziba firmy. W ramach inwestycji powstaną także miejsca postojowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, plac manewrowy, a także droga wewnętrzna i pożarowa. Teren zostanie zagospodarowany, aby funkcjonalność obiektu znalazła się na zadowalającym poziomie. Uruchomienie zakładu pozwoli na wdrożenie innowacyjnych produktów, które uczynią markę bardziej konkurencyjną. To również istotny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż zostaną w nim utworzone nowe miejsca pracy. Tedgum Industry to producent komponentów gumowych i metalowo – gumowych przeznaczonych dla branży górniczej, rolniczej i budownictwa. Na rynku obecny już od 1993 roku, wciąż dynamicznie się rozwija. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane