Tasta Armatura z nowym budynkiem produkcyjno – magazynowym. Co dzięki niemu zyska?

Tasta Armatura przygotowuje się do budowy nowego obiektu o charakterze produkcyjno – magazynowym, który powstanie w Stalowej Woli. Zostanie wzniesiony między dwiema funkcjonującymi już halami produkcyjnymi, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa hala zaowocuje wzrostem mocy wytwórczych

Hala będzie dysponowała przyłączami kanalizacyjnymi, wodociągowymi i elektrycznymi. Zostaną w niej wykonane wszelkie niezbędne instalacje, które sprawią, że praca będzie przebiegała w komfortowych warunkach. Skąd pomysł na taką inwestycję? Dzięki niej wzrosną moce wytwórcze przedsiębiorstwa, które będzie mogło również uatrakcyjnić swoją ofertę i zwiększyć konkurencyjność. Oddanie hali do użytku pozwoli na uruchomienie produkcji prefabrykowanych rurociągów przeznaczonych do tryskaczowych instalacji przeciwpożarowych. Tasta Armatura to renomowany, doświadczony producent elementów rurociągów stalowych należący do Stowarzyszenia Polska Armatura Przemysłowa. Obecny na rynku od niemal 25 lat, nieustannie się rozwija.  

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane