Tartak Dębiccy wybuduje zakład produkcyjny wraz z suszarnią

2022-04-07
Tartak Dębiccy wybuduje zakład produkcyjny wraz z suszarnią

Firma oferująca kompleksowe prace w zakresie przeróbki drewna oraz produkcji wyrobów tartacznych Transport Handel i Produkcja Drewna Andrzej Dębicki wybuduje nowy zakład z suszarnią. Projekt dofinansowany będzie z funduszy Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjna z zapleczem socjalno-biurowym

Tartak Dębiccy inwestuje w rozwój działalności i buduje kolejny zakład produkcyjny. Powstanie on w miejscowości Chraboły w woj. podlaskim i będzie składał się z części produkcyjnej, suszarni oraz części socjalno-biurowej. Projekt uzyskał dofinansowanie ze środków Zarządu Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Obiekt zostanie wyposażony w maszyny i urządzenia do przetarcia drewna oraz nową, zautomatyzowaną linię produkcyjną z systemem optymalizacji oraz kontroli procesów. W obiekcie wytwarzane będą m.in. łaty, deski oraz palety.

Informacje o JARTOM Real Estate

Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. W misję wpisana jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najkorzystniejszy dla poszukującego.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU