TXM przenosi się do Exeter Park Sosnowiec. Co wiadomo o nowym centralnym magazynie firmy?

2022-04-19
TXM przenosi się do Exeter Park Sosnowiec. Co wiadomo o nowym centralnym magazynie firmy?

TXM zmienia lokalizację swojego magazynu centralnego oraz biura. Właściciel ponad 200 sklepów odzieżowych działających na terenie naszego kraju na miejsce nowego oddziału wybrał park logistyczny Exeter Park Sosnowiec, charakteryzujący się doskonałą lokalizacją oraz atrakcyjną ceną. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy magazyn centralny oraz biuro TXM

Firma działająca w branży tekstylnej TXM przenosi swoje biuro oraz główny magazyn do nowej lokalizacji. Właściciel sieci dyskontów odzieżowych działających na terenie całej Polski na miejsce nowej siedziby wybrał nowoczesny park logistyczny Exeter Park Sosnowiec. To właśnie tam TXM zajmie aż 4 tys. mkw powierzchni, która została w pełni przystosowana do potrzeb i wymagań najemcy. Na zlecenie TXM w hali zainstalowany został inteligentny system ledowy, który znacznie obniża comiesięczne koszty zużycia energii. Firma niebawem rozpocznie działalność operacyjną w nowej lokalizacji i to właśnie stamtąd będzie obsługiwała sieć dyskontów odzieżowych działających na terenie całej Polski. Sosnowiecki park logistyczny został wybrany na nowy oddział firmy ze względu na atrakcyjną lokalizację i bardzo dobrą jakość usług świadczonych przez zarządcę nieruchomości. Obiekt jest świetnie skomunikowany z całą aglomeracją katowicką, a ponadto leży w sąsiedztwie drogi krajowej nr 79 oraz jedynie 4 km od autostrady A4.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU