TRUMPF Huettinger otworzy nową fabrykę na warszawskim Annopolu

Firma TRUMPF Huettinger, specjalizująca się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych systemów elektronicznych do zastosowań przemysłowych, wkrótce otworzy nową fabrykę w Polsce. - informuje JARTOM Real Estate

TRUMPF Huettinger inwestuje w Polsce

TRUMPF Huettinger działa na terenie aglomeracji warszawskiej od ponad 15 lat, zajmując pięć budynków produkcyjno-badawczych. Intensywny rozwój i wzrost zatrudnienia skłonił firmę do podjęcia decyzji o otwarciu nowego obiektu produkcyjnego. Nowa fabryka będzie zlokalizowana na warszawskim Annopolu. Hala o powierzchni ponad 22 tys. mkw. będzie sukcesywnie wyposażana w nowoczesny sprzęt. Pełna wydajność operacyjna oraz oficjalne otwarcie fabryki zaplanowane są na jesień 2023 roku. Wraz z uruchomieniem nowej lokalizacji producent będzie miał możliwość przeniesienia niektórych działów i procesów na warszawski Annopol, co stworzy przestrzeń do dalszego rozwoju zaplecza badawczo-rozwojowego w fabryce Zielonce.

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane