TOMPLAST inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej

Firma TOMPLAST przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej o zadaszonym doku, która powstanie w województwie mazowieckim. Do obiektu będzie przylegała wiata magazynowa i będzie on dysponował zapleczem socjalnym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i stworzenie komfortowych warunków pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Hala produkcyjna pozwoli na wdrożenie innowacyjnej technologii

Hala zostanie wzniesiona z solidnych komponentów stalowych. Jej powierzchnia użytkowa wyniesie około 1066 m2, natomiast część magazynowa zapewni przedsiębiorstwu kolejne 400 m2. Nieruchomość będzie wyposażona w instalację elektryczną oraz sanitarną. W ramach inwestycji zagospodarowaniu ulegnie również teren przylegający do budynku. Skąd decyzja o takim przedsięwzięciu? Dzięki niemu marka zamierza wdrożyć innowacyjną technologię produkcji termoplastycznych elementów przeznaczonych dla branży budowlanej. TOMPLAST to dynamicznie rozwijająca się firma, która prowadzi sprzedaż akcesoriów ciesielskich i zbrojarskich, zajmując się obsługą klientów z Polski oraz takich krajów jak między innymi: Niemcy, Włochy, Finlandia, czy Szwecja. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane