TMS AUDIT dywersyfikuje działalność i buduje halę produkcyjno-magazynową

Firma TMS AUDIT zajmująca się organizacją szkoleń oraz doradztwem planuje zdywersyfikować swoją działalność poprzez wejście w branżę produkcyjną. Firma planuje budowę hali produkcyjno-magazynowej do produkcji wielowarstwowych powłok termicznych.- informuje JARTOM Real Estate

Dywersyfikacja działalności

TMS AUDIT to firma doradcza zajmująca się pośrednictwem pracy, organizacją certyfikowanych szkoleń oraz kompleksową obsługą osób prawnych i fizycznych. W najbliższym czasie firma planuje rozszerzyć swoją działalność i wkroczyć w nową branżę. Konkretniej, TMS planuje rozpocząć działalność produkcyjną i zająć się wytwarzaniem innowacyjnych powłok wielowarstwowych do hal sportowych i magazynowych opartych na własnej technologii. W tym celu wybudowana zostanie nowoczesna hala produkcyjna o łącznej powierzchni zabudowy 3,3 tys. mkw. Obiekt powstanie w Jasionce w woj. podkarpackim. To odważny krok w rozwoju firmy, który będzie miał ogromne znaczenie dla jej przyszłości. W związku z budową hali i rozpoczęciem działalności produkcyjnej TMS będzie poszukiwał nowych pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane