TMA Automation wybuduje nową fabrykę robotów. Gdzie ona powstanie?

W Gdański powstanie nowoczesny zakład, którym projektowane i wytwarzane będą roboty do etykietowania oraz zautomatyzowane stanowiska montażowe. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycja w robotykę i automatyzację procesów

W Gdańsku, na terenach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, powstanie nowoczesna fabryka robotów przemysłowych. Inwestycja ta ma zostać oddana do użytku za około dwa lata. To przedsięwzięcie firmy TMA Automation, specjalizującej się w konstruowaniu robotów do etykietowania oraz zrobotyzowanych stanowisk montażowych. Zgodnie z zapowiedziami inwestora w przyszłości w zakładzie zatrudnienie znajdzie co najmniej 120 pracowników.
Nowy zakład TMA Automation powstanie w sąsiedztwie gdańskiego lotniska. Będą tam prowadzone prace projektowe oraz budowa nowoczesnych systemów z zakresu robotyki, automatyki, mechaniki i systemów wizyjnych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli centrum magazynowe lub produkcyjne jest kluczowym obszarem działalności Twojej firmy to wykorzystaj nasze 30-letnie doświadczenie na tym rynku, aby wybrać optymalny nowy obiekt magazynowy lub produkcyjny. Wesprzemy Cię w Twoich planach biznesowych swoim zaangażowaniem, wiedzą i skutecznością.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane