TJX Europe intensywnie przygotowuje się do otwarcia ogromnego centrum dystrybucyjnego w Sulechowie

2021-08-18
TJX Europe intensywnie przygotowuje się do otwarcia ogromnego centrum dystrybucyjnego w Sulechowie

TJX Europe, do którego należy sieć sklepów TK Maxx konsekwentnie realizuje przedsięwzięcie prowadzące do uruchomienia największego magazynu w Europie. Wybudowany w Sulechowie obiekt będzie posiadał powierzchnię przekraczającą 61 000 m2 i stanie się drugą nieruchomością tego rodzaju funkcjonującą na terenie Polski – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn o imponującej powierzchni pomoże usprawnić wiele procesów logistycznych

W ramach przygotowań do otwarcia magazynu, do użytku zostało oddane tymczasowe centrum dystrybucyjne położone w Nowym Kisielinie. To w tej placówce TJX Europe opracuje rozwiązania i struktury, które następnie zostaną wdrożone w docelowym obiekcie. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i cieszenie się dużą efektywnością pracy już od samego początku prowadzenia działalności. Personel zatrudniony w Nowym Kisielinie zostanie przeniesiony do Sulechowa, gdy tamtejsze centrum rozpocznie funkcjonowanie. Zgodnie z przyjętymi planami, w magazynie, który zostanie oddany do użytku na przełomie 2022 i 2023 roku zatrudnienie znajdzie ponad 1000 osób. To spory impuls dla lokalnej gospodarki i ogromna szansa na rozwój regionu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU