TECHPLAST inwestuje w innowacje i buduje halę produkcyjno-magazynową

TECHPLAST wkrótce stanie się właścicielem nowej hali o charakterze produkcyjno-magazynowym, która powstanie w Andrychowie. Oddanie jej do użytku pozwoli na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji ultralekkich wysokociśnieniowych zbiorników kompozytowych – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali przyspieszy rozwój firmy

Wiadomo już, że powierzchnia hali wyniesie ponad 2600 m2. Zostanie podzielona na część produkcyjną oraz biurowo-laboratoryjną. Tak kompleksowy charakter budynku umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych. W ramach przeprowadzonych prac zostaną wykonane instalacje: centralnego ogrzewania, hydrantowa, elektryczna, odgromowa i nie tylko. Wykonawca weźmie na siebie przeprowadzenie robót wykończeniowych i zagospodarowanie terenu. Nie trzeba będzie więc długo czekać na to, by w oddanej do użytku nieruchomości rozpocząć prowadzenie działalności. Realizacja tej inwestycji bez wątpienia przyniesie marce szereg korzyści i przyspieszy jej rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. My opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie i produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/189650


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane