TAS Logistyka wynajmuje magazyn w CTPark Warsaw South

Spółka TAS Logistyka wynajęła aż 15 000 m2 powierzchni magazynowej znajdującej się w CTPark Warsaw South. Dzięki temu będzie mogła działać efektywniej, pozyskiwać nowych klientów oraz usprawnić wiele procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Zaplecze logistyczne nieopodal siedziby firmy

Wybór był nieprzypadkowy. Doceniono możliwość zaadaptowania nieruchomości do potrzeb najemcy, a także wyposażenie w niezbędną infrastrukturę. Obiekt jest chroniony przy pomocy zaawansowanych systemów alarmowych oraz monitoringu wizyjnego. Kluczowa jest również jego lokalizacja. Zaledwie 10 km dzieli go od siedziby firmy znajdującej się w Korytowie. Dodatkowym atutem jest bliskość drogi ekspresowej S8 i bezpośredni dostęp do autostrady A2. Warto podkreślić, że to już piąty magazyn położony w okolicach stolicy, który ten polski operator logistyczny posiada do swojej dyspozycji. Posłuży on do składowania artykułów gospodarstwa domowego i świadczenia usług co-packingu. Wszystko z myślą o kliencie z branży elektronicznej. CTPark Warsaw South to nowoczesny kompleks przyjazny biznesowi oraz środowisku. Dach zaprojektowano z myślą o montażu paneli fotowoltaicznych, ogrzewanie będzie odbywało się przy pomocy pomp ciepła, a duża ilość przeszkleń w elewacji pozwoli na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane