Sünkel rozbudowuje polski oddział w Brójcach

Producent mebli Sünkel rozbudowuje fabrykę w Brójcach. Na terenie zakładu wybudowana została nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni 2,2 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala dla producenta mebli

Niemiecka firma Sünkel powstała w 1970 roku, a w 1996 otworzyła swój pierwszy oddział w Polsce, a konkretniej w Brójcach. Na przestrzeni lat firma wyrobiła sobie stałe i pewne miejsce lidera w branży meblowej. Poza meblami producent skrzyniowymi i tapicerowanymi Sünkel oferuje liczne branży ogrodniczej, rolniczej, budowlanej, jak i przy budowie dróg. Jedną z wielu zalet firmy jest świetnie rozwinięte zaplecze magazynowe i logistyczne. Sünkel posiada oddziały w Niemczech, Polsce, Rumunii, Czechach, Bośni, Słowenii, Serbii, Kamerunie, na Węgrzech, Litwie oraz Białorusi. Dzięki tak rozwiniętej sieci magazynowej firma dociera niemal do każdego zakątka Europy, oferując swoje produkty na wielu rynkach zbytu. Ponadto producent dysponuje własną flotą transportową, zapewniająca szybką i sprawną dostawę towarów do sklepów i klientów indywidualnych. Niedawno firma zdecydowała się na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Brójce. Powstała tam nowoczesna hala do produkcji i magazynowania mebli wraz z wiatą. Łączna powierzchnia obiektu wynosi aż 2,2 tys. mkw. i składa się z magazynu wysokiego i niskiego składowania. Dzięki inwestycji producent będzie w stanie magazynować jeszcze więcej towarów, co jest szczególnie ważne w okresie wzmożonego popytu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane