Szwajcarski operator logistyczny Hupac otwiera nowy terminal przeładunkowy

Szwajcarski operator logistyczny otwiera nowy terminal przeładunkowy. Jest to istotna inwestycja firmy, gdyż obiekt ten ma szansę stać się ważnym hubem dla transportu międzynarodowego. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy hub przeładunkowy

Nowy terminal szwajcarskiej firmy logistycznej Hupac otwarty został w podwarszawskim Brwinowie, około 25 km na południowy-zachód od Warszawy. Budowa obiektu pochłonęła 37 mln EUR i trwała 18 miesięcy. Terminal zajmuje powierzchnię 140 tys. mkw. i zawiera strefę odpraw, obszar przeładunkowo-manewrowy, a także pomieszczenia biurowe oraz budynki techniczne. To duża inwestycja i krok w rozwoju firmy Hupac. Terminal w Brwinowie ma szansę stać się ważnym europejskim hubem przeładunkowym. Wszystko to ze względu na idealną lokalizację, czyli położenie w samym sercu Polski. Obecnie oddano pierwszą fazę inwestycji, czyli dwa tory przeładunkowe i trzy odstawcze. W kolejnych etapach realizacji projektu powstaną kolejne trzy tory i suwnica bramowa. Po oddaniu wszystkich etapów inwestycji zdolności przeładunkowe hubu wynosić będą aż 12 pociągów dziennie.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane