Szkłoland otwiera nową halę w Gutkowie w woj. warmińsko-mazurskim

Wiodący przetwórca szkła Szkłoland Sp. z o.o. inwestuje w rozbudowę zaplecza produkcyjno-magazynowego i otwiera nową halę. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w woj. warmińsko-mazurskim

Szkłoland to firma z 25-letnim doświadczeniem w branży, zajmująca się przetwórstwem szkła budowlanego, dekoracyjnego i meblowego. W ofercie firmy znaleźć można pełny asortyment szkła płaskiego i luster wszystkich światowych producentów. Firma nieustannie się rozwija się powiększając asortyment, oraz pozyskując nowych klientów. Teraz, w związku ze wzrostem produkcji, firma zdecydowała się na budowę nowej hali. Obiekt powstał w miejscowości Gutkowo w woj. warmińsko-mazurskim. Będzie służył głównie do obróbki szkła, ale również do prowadzenia w nim sprzedaży szkła ogólnobudowlanego. Nowa hala Szkłoland zajmuje powierzchnię aż 4,4 tys. mkw.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane