Szkło – Plast inwestuje w nowy budynek produkcyjno – biurowy

2022-06-10
Szkło – Plast inwestuje w nowy budynek produkcyjno – biurowy

Firma Szkło – Plast podjęła decyzję o wybudowaniu nowego obiektu  produkcyjno – biurowego. Będzie on posiadał dwie kondygnacje, a jego kompleksowy charakter pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa obiektu umożliwi poszerzenie asortymentu o innowacyjne produkty

Nieruchomość zostanie wyposażona we wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne: elektryczną, gazową, a także wodno – kanalizacyjną tak, by od razu  była gotowa do użytku. Na lokalizację wybrano Brzesko, a więc miejscowość, w której znajduje się siedziba firmy Szkło – Plast – renomowanego zakładu szklarskiego, który posiada ponad 24 letnie doświadczenie w branży i zajmuje się tworzeniem drzwi, kabin prysznicowych, półek, balustrad i wielu innych. Inwestycja w budynek produkcyjny jest nieprzypadkowa, gdyż pozwoli na wdrożenie przez przedsiębiorstwo technologii, która umożliwi wytwarzanie innowacyjnych produktów. To one przyczynią się do wzrostu konkurencyjności marki i do pozyskania nowych klientów, a co za tym idzie – do generowanie większych obrotów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU