Swimer wybuduje halę produkcyjną w Toruniu. Skąd decyzja o realizacji takiej inwestycji?

Przedsiębiorstwo Swimer przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej, która powstanie w Toruniu, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba firmy. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyniesie także sporo innych korzyści – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala pozwoli na generowanie oszczędności

Podjęcie tej decyzji poprzedził szereg analiz. Stanowi ona część większej, kompleksowej strategii, która ma na celu ograniczenie kosztów ponoszonych przez markę i uczynienie jej bardziej przyjazną środowisku naturalnemu. Budowa hali produkcyjnej znacząco się do tego przyczyni, gdyż umożliwi wdrożenie innowacyjnego procesu bazującego na technologiach proekologicznych. Bez wątpienia przełoży się to również na poprawę wizerunku – zarówno wśród klientów, jak i kontrahentów, gdyż w obecnych czasach społeczna odpowiedzialność biznesu odgrywa kluczową rolę. Swimer funkcjonuje na rynku już od 2008 roku. To polski producent zbiorników przeznaczonych do magazynowania oraz wewnętrznej dystrybucji takich płynów jak nawozy azotowe, woda, AdBlue i tym podobne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane