Super-Pharm zostaje w Prologis Park Teresin i wynajmuje dodatkową powierzchnię magazynową

Właściciel sieci sklepów Super-Pharm przedłużył umowę najmu hali w Prologis Park Teresin i zdecydował się na zwiększenie zajmowanej powierzchni. W rezultacie Super-Pharm dysponować będzie aż 22 tys. mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej w tym obiekcie.- informuje JARTOM Real Estate

Przedłużenie umowy najmu magazynu

Firma Super-Pharm zdecydowała się na kontynuację współpracy z Prologis Park Teresin i przedłużenie umowy najmu hali w tym obiekcie. Dotychczas Super-Pharm zajmował tam 9,6 tys. mkw. powierzchni magazynowej, która pozwalała na efektywne składowanie towarów.
Wraz z przedłużeniem najmu właściciel sieci sklepów kosmetycznych zdecydował się na wynajęcie dodatkowej przestrzeni, która pozwoli na sprawne zaopatrzenie punktów Super-Pharm na terenie całego województwa mazowieckiego. W rezultacie firma dysponować będzie aż 22 tys. mkw w tym doskonale skomunikowanym parku logistycznym, co z pewnością pozwoli na efektywną dystrybucję. Właściciel sieci sklepów łączących aptekę, drogerię i perfumerię postanowił pozostać w Prologis Park Teresin i to właśnie tam powiększyć swoje zaplecze magazynowe ze względu na udaną współpracę z zarządcą obiektu oraz atrakcyjne położenie parku. Prologis Park Teresin zlokalizowany jest przy węźle Wiskitki oraz dysponuje własną bocznicą kolejową.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane