SungEel HiTech otwiera nowy zakład recyklingu baterii w Bukowicach

Nowa inwestycja w Bukowicach na Dolnym Śląsku. Wybudowana została tam nowoczesna fabryka koreańskiej firmy SungEel HiTech. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w gminie Brzeg Dolny

Bukowice na Dolnym Śląsku staną się centrum recyklingu baterii do pojazdów elektrycznych. To właśnie tam koreańska firma SungEel HiTech specjalizująca się w przerabianiu odpadów bateryjnych wybudowała  nową fabrykę.
W zakładzie będzie odbywał się pełny proces odzyskiwania pierwiastków ze zużytych baterii i modułów litowo-jonowych. Planowo w zakładzie przerabiane będzie aż 20 tys. ton odpadów bateryjnych rocznie. Z baterii odzyskiwane będą takie pierwiastki jak lit, kobalt, nikiel, mangan oraz grafit. Nowa inwestycja w regionie to doskonała wiadomość dla lokalnego rynku pracy oraz impuls do dalszego rozwoju gospodarczego gminy.

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane