Studio Reklamy Euromet z nowym budynkiem produkcyjnym dysponującym zapleczem badawczo – rozwojowym

2022-04-19
Studio Reklamy Euromet z nowym budynkiem produkcyjnym dysponującym zapleczem badawczo – rozwojowym

Studio Reklamy Euromet przygotowuje się do budowy obiektu o charakterze produkcyjnym, który będzie posiadał także zaplecze badawczo – rozwojowe, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Nieruchomość powstanie w Lublinie, a jej łączna powierzchnia użytkowa sięgnie niespełna 1900 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Kompleksowy charakter budynku produkcyjnego ułatwi optymalizację działalności

Z planów wyłania się wizja inwestycji o niezwykle kompleksowym charakterze. Znajdzie się w niej również część biurowo – socjalna, dzięki której zarządzanie będzie przebiegało efektywniej, oraz ekspozycja i stacja transformatorowa. Warto podkreślić, że wspomniany budynek produkcyjny umożliwi realizację projektu polegającego na stworzeniu elastycznych lamp modułowych, które wyróżniać się będą swoją innowacyjnością i sprawią, że konkurencyjność marki wzrośnie. Dla Studia Reklamy Euromet, które już od trzydziestu lat jest obecne na rynku, z powodzeniem dostarczając rozmaite elementy systemów identyfikacji wizualnej dla klientów, to szansa na dalszy rozwój, którą zapewne dobrze wykorzysta. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU