Strefa przemysłowa w Andrychowie rośnie w siłę — nowe inwestycje firm Optisofa, Techplast, DPU Solutions i Karemi

Strefa przemysłowa w Andrychowie to miejsce kilku nowych, ważnych obecnie inwestycji. Powstają tam obecnie dwa zakłady produkcyjne, a grunt pod kolejny został właśnie zakupiony. - informuje JARTOM Real Estate

Potencjał strefy przemysłowej w Andrychowie wykorzystany - powstają kolejne zakłady produkcyjne

W strefie przemysłowej w Andrychowie powstanie kolejny zakład. Dwa nowe zakłady, należące do firm Optisofa i Techplast, są już w ostatniej fazie budowy. W maju firma DPU Solutions zakupiła dużą działkę na terenie strefy przemysłowej w celu budowy swojej fabryki. W ostatnim przetargu na sprzedaż gruntów w strefie wystawione zostały również dwie działki, z których jedna została wylicytowana przez firmę KAREMI Karol Byrdziak z Andrychowa. Firma ta posiada już lakiernię proszkową w Andrychowie i teraz zamierza zbudować kolejny zakład produkcyjny w strefie przemysłowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.
W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane