Strefa ekonomiczna w Andrychowie z nowym inwestorem. Firma Kasprzak wybuduje tam swój zakład produkcyjny

Firma Kasprzak przygotowuje się do budowy fabryki zlokalizowanej na terenie andrychowskiej strefy ekonomicznej. Przedsiębiorstwo wykupiło już w tym celu od gminy grunty o powierzchni sięgającej 1,5 ha za sumę przekraczającą 2 miliony złotych, a teraz uzyskało oficjalne pozwolenie na realizację inwestycji – informuje JARTOM Real Estate. 

W wybudowanej fabryce produkowane będą meble tapicerowane

Przedsięwzięcie obejmuje budowę hali produkcyjnej, w której wytwarzane będą meble tapicerowane. Oprócz tego w obiekcie znajdzie się również część o charakterze biurowo – socjalnym, co usprawni wiele procesów logistycznych, zapewni komfortowe warunki pracy zatrudnianemu personelowi oraz znacząco ułatwi administrowanie placówką. Łączny metraż nieruchomości wyniesie 6 700 m2, a fabryka będzie funkcjonowała pod nazwą Optisofa. Przedstawiciele marki nie kryją, że mają ambitne plany, bowiem pragną by zakład produkował około 29 000 mebli rocznie. Aby umożliwić bezproblemowe dostarczanie surowców na miejsce przewidziano także zagospodarowanie terenów przyległych do budynku. Powstaną więc drogi wewnętrzne, parkingi, chodniki oraz place manewrowe. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane