Stokrotka zyskała czwarte centrum dystrybucyjne

Stokrotka stawia na powiększanie zaplecza logistycznego i zainwestowała w kolejne, czwarte już centrum dystrybucyjne. Położony w Rzeszowie obiekt pozwoli działać efektywniej, przyspieszy rozwój marki w południowo – wschodniej części kraju i posłuży do obsługi aż 300 sklepów – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn pozwoli skrócić czas realizowania dostaw

Decyzja o uruchomieniu nowego centrum była dobrze przemyślana i wynika ze stale rosnącej liczby marketów należących do sieci Stokrotka. Magazyn o powierzchni przekraczającej 26 000 m2 zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i nie tylko. Skróceniu ulegnie czas realizowania dostaw produktów do poszczególnych sklepów i stworzone zostaną warunki sprzyjające powstawaniu nowych. Na uwagę zasługują zaawansowane technologicznie rozwiązania, które wdrożono w nieruchomości. Kompletowanie towarów odbywa się przy pomocy specjalnego systemu głosowego, co znacząco ułatwia pracę. Budynek jest również przyjazny środowisku naturalnemu. Oświetlenie LED i konstrukcja, która pozwala na to, by w przyszłości pozyskiwać energię z odnawialnych źródeł sprawiają, że ma ekologiczny charakter, a koszty jego eksploatacji są niższe.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane