Stokrotka wynajęła nowy magazyn. Gdzie się on znajduje?

Stokrotka systematycznie powiększa swoje zaplecze logistyczne, by móc kontynuować realizowanie strategii dynamicznego rozwoju. Nie dziwi więc, że sieć sklepów wynajęła ponad 6000 m2 powierzchni o charakterze magazynowo-biurowym w nowoczesnym centrum dystrybucyjnym Prologis Park Wrocław III – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn dostosowany do potrzeb branży spożywczej

Ten krok starannie przemyślano, a o podpisaniu umowy zadecydowało kilka istotnych czynników. Pierwszy z nich to fakt, że kompleks jest dostosowany do restrykcyjnych wymagań branży spożywczej. Oprócz tego zapewnia możliwość użytkowania części administracyjnej, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne zarządzanie magazynem. Warto podkreślić, że Stokrotka nie jest jedyną marką, która doceniła to centrum. Cieszy się ono tak dużym zainteresowaniem, że został w nim ostatni wolny moduł. Przedsiębiorcy cenią sobie dogodną lokalizację, komfort i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom. JARTOM oferuje do wynajmu hale magazynowe Prologis

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane