Stock buduje nową fabrykę w Lublinie

2022-07-06
Stock buduje nową fabrykę w Lublinie

Nabiera tempa realizacja inwestycji marki Stock, której celem jest budowa nowej fabryki położonej w Lublinie. W ramach przedsięwzięcia powstanie kompleks budynków, a jeden z nich będzie służył do przeprowadzania wszystkich etapów wytwarzania alkoholu, co zaowocuje optymalizacją pracy, właściwą organizacją oraz usprawnieniem procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa gorzelni szansą dla lokalnej gospodarki

Oprócz wybudowanej hali produkcyjnej do dyspozycji marki zostanie również oddany budynek o charakterze socjalno – technicznym, suszarnia, zaplecze biurowe z laboratorium i sterownią, pięć silosów zbożowych oraz obiekt do którego będzie trafiało zboże wykorzystywane do powstawania spirytusu. To niezwykle kompleksowy projekt, który pozwoli firmie produkować 100 000 litrów spirytusu dziennie. Szacuje się, że jego wartość przekracza 120 milionów złotych i że przyniesie liczne korzyści także lokalnej gospodarce. W placówce nie tylko zostanie utworzonych kilkadziesiąt miejsc pracy ale jęczmień, pszenicę, żyto czy kukurydzę Stock będzie nabywał od miejscowych rolników. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prac fabryka powinna rozpocząć swoją działalność w przyszłym roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU