Stanley Black & Decker pracuje nad budową centrum dystrybucyjnego w Gliwicach

2022-04-06
Stanley Black & Decker pracuje nad budową centrum dystrybucyjnego w Gliwicach

W Gliwicach trwają prace budowlane, których celem jest powstanie nowego centrum dystrybucyjnego należącego do amerykańskiego koncernu Stanley Black&Decker. Inwestycja jest kolejnym, naturalnym krokiem na drodze intensywnego rozwoju i pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynu umożliwi prowadzenie działalności na szerszą skalę

Realizacja przedsięwzięcia rozpoczęła się pół roku temu i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Można więc przypuszczać, że obiekt zostanie oddany do użytku w przewidzianym terminie, czyli jeszcze przed końcem maja. Jego powierzchnia wyniesie ponad 27 000 m2, co stworzy marce spore pole do popisu, gdyż tak duży magazyn pomoże w optymalizacji pracy i realizowaniu zamówień na szerszą skalę. Centrum dystrybucyjne będzie dopełnieniem placówki należącej do Stanley Black&Decker, która już od 2008 roku funkcjonuje w położonym nieopodal Gliwic Kleszczowie. Warto podkreślić, że stanie się ono również impulsem dla lokalnej gospodarki oraz rynku pracy. Przedstawiciele koncernu zamierzają wyjść z ciekawą propozycją zorganizowania dni otwartych i oprowadzenia po hali osób zainteresowanych podjęciem tam zatrudnienia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU