Stalex planuje dużą inwestycję – wybuduje magazyn i hale produkcyjne

Firma Stalex przygotowuje się do budowy hal produkcyjnych oraz magazynu w gminie Kleszczów. Aby zrealizować tę inwestycję o kompleksowym charakterze poczyniono już pierwszy krok, którym jest nabycie gruntów, których łączna powierzchnia wynosi 4,5 hektara – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa fabryki istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki

Wspomniane przedsięwzięcie umożliwi rozszerzenie działalności spółki na terenie strefy przemysłowej w Żłobnicy. Nowe hale produkcyjne pozwolą na zwiększenie mocy wytwórczych z myślą o klientach z branży automotive, górniczej oraz RTV-AGD. Magazyn zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych, a zaplecze biurowe ułatwi administrowanie obiektem. To ważna szansa dla firmy, która zajmuje się wytwarzaniem kształtowników stalowych zimnogiętych ale i dla lokalnego rynku pracy, gdyż w związku z rozbudową utworzonych zostanie około 50 dodatkowych stanowisk. Warto podkreślić, że to nie pierwsza tego rodzaju inwestycja w gminie Kleszczów. Swoje fabryki wybuduje tam również polski producent napojów, Krynica Witamin oraz zakład produkujący baterie i magazyny energii. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane