Srebrnym Sponsorem Konferencji JARTOM został Innovation in Technology

Srebrnym Sponsorem Konferencji JARTOM został Innovation in Technology

img

III Konferencja JARTOM| MAGAZYNY • HALE PRODUKCYJNE • LOGISTYKA oficjalnie z kolejnym, Srebrnym Sponsorem! Jest nim Innovation in Technology – renomowany dystrybutor oprogramowania i sprzętu komputerowego światowych producentów IT.

Już 18 października dowiemy się więc, jak nowoczesne technologie mogą ułatwić życie właścicielom hal magazynowych, a to nie wszystko na co mogą liczyć uczestnicy wydarzenia!

Innovation in Technology – eksperci z dziedziny usług informatycznych

Na Konferencji spotkasz ekspertów z Innovation in Technology, którzy zainspirują nas i podpowiedzą jak podążać z duchem czasu i odnajdywać się w gąszczu innowacji. Nowoczesny magazyn to same korzyści! Przekonaj się o tym i wspólnie z innymi pasjonatami oraz osobami aktywnie działającymi w branży porozmawiaj na temat przyszłości rynku.

III Konferencja JARTOM - wydarzenie dla szerokiego grona odbiorców

Celem naszej Konferencji jest stworzenie środowiska sprzyjającego zacieśnianiu relacji biznesowych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! Bilety do nabycia na stronie http://konferencja.jartom.pl/rejestracja.,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU