Sprint Car wybuduje nową halę produkcyjno – serwisową

2022-05-11
Sprint Car wybuduje nową halę produkcyjno – serwisową

Spółka Sprint Car przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze produkcyjno – serwisowym, która powstanie w Luzinie, w powiecie wejherowskim. Obiekt będzie wyróżniał się nowoczesnym oraz przyjaznym środowisku charakterem, między innymi dzięki temu, że na jego dachu umieszczona zostanie instalacja fotowoltaiczna – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali przyczyni się do rozwoju spółki

Wspomniana hala produkcyjna będzie dysponowała zapleczem biurowym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zgodnie z przyjętymi planami wysokość budynku wyniesie 6 metrów i będzie on posiadał jedną kondygnację w przeciwieństwie do części administracyjnej złożonej z dwóch pięter. Inwestycja w odnawialne źródła energii pozwoli na generowanie sporych oszczędności, natomiast oddanie do użytku obiektu przyniesie spółce szereg korzyści na czele których znajduje się kontynuowanie dynamicznego rozwoju. Przedstawiciele marki szacują, że zakończenie prac będzie miało miejsce w pierwszym kwartale przyszłego roku. Sprint Car to renomowany producent i sprzedawca mikrobusów i autobusów, który jest obecny na rynku już od 1999 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU