Spread Group z nową, imponującą siedzibą swojego zakładu produkcyjnego. Czym ona zaskoczy?

2021-06-16
Spread Group z nową, imponującą siedzibą swojego zakładu produkcyjnego. Czym ona zaskoczy?

Firma Spread Group podjęła decyzję o przeniesieniu swojej działalności do nowoczesnej hali, która została niedawno wybudowana na południu Legnicy. Ten krok zaowocował zyskaniem obiektu o powierzchni sięgającej aż 11 000 m2, w skład której wchodzą przestronne magazyny, zaplecze biurowe oraz park maszynowy funkcjonujący w oparciu o rozmaite technologie druku – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy zakład produkcyjny pomoże firmie w optymalizacji logistyki

Budynek w którym firma rozpocznie swoją działalność wchodzi w skład Panattoni Park Legnica. Działający tam zakład produkcyjny wpłynie na usprawnienie procesów logistycznych i zwiększenie możliwości magazynowania towaru, co uczyni go niezwykle istotnym ze strategicznego punktu widzenia. W halach produkcyjnych nie zabraknie zaawansowanych technologicznie maszyn do druku folią oraz drukarek cyfrowych. Ogromną zaletą jest fakt, że w budynku hala magazynowa oraz produkcyjna znajdą się na tym samym poziomie, a obiekt posiada znakomitą lokalizację – nieopodal autostrady A4. Z pewnością skorzystają na tym dostawcy i pracownicy, co pozwoli na cieszenie się płynnie odbywającym się transportem. Warto podkreślić, że przeprowadzka do nowej siedziby stworzyła także dodatkowe miejsca pracy, co stanowi impuls dla lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU