Sprawne zarządzanie magazynami i szeroko pojęta logistyka – tym zajmie się LPP Logistics

2022-09-07
Sprawne zarządzanie magazynami i szeroko pojęta logistyka – tym zajmie się LPP Logistics

Swoją działalność rozpoczęła LPP Logistics – spółka należąca do grupy LPP, która zajmie się usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz realizacją zadań z zakresu zarządzania dystrybucją i zaopatrzeniem. Ta decyzja to odpowiedź na rosnącą sprzedaż, zwłaszcza tę odbywającą się online – informuje JARTOM Real Estate. 

LPP Logistics będzie zarządzać nowoczesnymi magazynami

Głównym zadaniem LPP Logistics będzie administrowanie magazynami. Polski producent odzieży ma ich do dyspozycji naprawdę wiele, a większość to nowoczesne, zautomatyzowane obiekty funkcjonujące w oparciu o zaawansowane technologie. Można wyróżnić wśród nich siedem nieruchomości, w tym pięć położonych w Polsce i dwie poza jej granicami, o całkowitej powierzchni sięgającej około 400 000 m2. Inwestycja sprawiła, że utworzone zostały nowe miejsca pracy, a potencjał spółki już teraz uznawany jest za imponujący. Głośno mówi się o tym, że LPP Logistics ma szansę stać się jednym z najbardziej liczących się operatorów logistycznych na polskim rynku.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU