Spółka SDS wybuduje nową halą produkcyjną w Chorzelowie

Spółka SDS podjęła decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej, która powstanie w Chorzelowie. Obiekt będzie posiadał konstrukcję stalową i pozwoli na zwiększenie konkurencyjności marki, gdyż umożliwi wdrożenie innowacyjnego procesu, który polega na selekcjonowaniu materiałów metalicznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala produkcyjna przyniesie firmie liczne korzyści

Nieruchomość przyczyni się do optymalizacji działalności, co przyniesie wiele korzyści ekonomicznych i nie tylko. Warto podkreślić, że wybudowana hala będzie dysponowała częścią o charakterze biurowo – socjalnym. Tak kompleksowe podejście zaowocuje usprawnieniem procesów logistycznych i uczyni administrowanie obiektem znacznie łatwiejszym. SDS to firma o szerokim spektrum działalności. Zajmuje się cięciem blach stalowych, sprzedażą rur, kątowników i profili a także skupem, sprzedażą oraz transportem złomu. Cechuje ją doświadczenie, wysoki poziom świadczonych usług oraz nieustanny rozwój mający na celu wychodzenie naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane