Spółka Ronsona kupiła działki w Warszawie o łącznej powierzchni 2,17 ha

Spółka deweloperska Ronson inwestuje w woj. mazowieckim. To właśnie tam, a konkretniej w Warszawie, spółka zakupiła nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 2,17 ha. Kwota transakcji wyniosła aż 14,49 mln zł netto. - informuje JARTOM Real Estate

Zakup działek przez spółkę deweloperską Ronson

Ronson to notowana na warszawskiej giełdzie spółka, która w 2020 roku sprzedała aż 918 lokali. Jej skonsolidowane przychody za 2020 rok wyniosły 401 mln zł. Prężny rozwój oraz dobra koniunktura sprawiły, że zarząd spółki zdecydował się zawrzeć dużą transakcję na warszawskim rynku gruntów. Spółka zależna Ronson Development SE – Ronson Development spółka z o.o. – Projekt 5 sp. k. zakupiła działki o łącznej powierzchni ok. 2,17 ha. Kwotę transakcji ustalono na 14,49 mln zł netto.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane