Spółka Rare Metals zainwestuje w nowy zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji

2022-05-30
Spółka Rare Metals zainwestuje w nowy zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji

Znamy kolejne plany inwestycyjne firmy z branży automotive Rare Metals. Spółka planuje wybudować na Opolszczyźnie imponujących rozmiarów zakład przetwarzania baterii litowo-jonowych i komponentów do ich produkcji. - informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjne technologie recyklingu baterii litowo-jonowych

Projekt uzyskał dofinansowanie od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK", która aktywnie wspiera rozwój innowacyjnych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. Wsparcie pozwoli na rozwój branży recyklingu dla elektromobilności w naszym kraju, zapewnienie nowych miejsc pracy w tym segmencie rynku oraz rozwój nowych, efektywnych technologii.
Nowa fabryka będzie zajmować się przetwarzaniem baterii litowo-jonowych oraz komponentów do ich produkcji. Opracowana przez Rare Metals technologia umożliwia na uzyskanie z pozyskanych surowców materiałów o czystości na poziomie 98%.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU