Spółka Rajgart wybuduje Centrum Sportu w województwie podlaskim

2022-07-06
Spółka Rajgart wybuduje Centrum Sportu w województwie podlaskim

Rajgart przygotowuje się do budowy nowego obiektu pełniącego rolę Centrum Sportu, które znajdzie się w miejscowości Rajgród w województwie podlaskim. Nieruchomość powstanie w konstrukcji żelbetowej i będzie posiadała wszelkie niezbędne instalacje wewnętrzne, takie jak elektryczna, wodna i centralnego ogrzewania – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa obiektu korzyścią dla lokalnej społeczności

Centrum będzie częścią kompleksu, którym jest Ośrodek KNIEJA, który posiada imponująco szeroką ofertę zajęć fizycznych. Już teraz dysponuje licznymi halami, boiskami i kortami, a powstanie dodatkowego budynku pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyniesie korzyści także lokalnej społeczności oraz turystom. Jednym z głównych założeń tego przedsięwzięcia jest bowiem stymulowanie integracji międzypokoleniowej, której sprzyja duch rywalizacji i wspólnej zabawy. Centrum Sportu zostanie przekazane swojemu właścicielowi w stanie deweloperskim, co pozwoli na szybkie przygotowanie go do rozpoczęcia w nim działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU