Spółka New Trendy rozbudowuje zakład produkcyjny w Radomiu

Producent kabin prysznicowych, brodzików oraz umywalek inwestuje w Radomiu i rozbudowuje swój zakład o kolejną halę produkcyjną. Decyzja ta podyktowana jest dynamicznym rozwojem firmy oraz wzrostem popytu na jej produkty. New Trendy wytwarza asortyment nie tylko na rynek Polski, ale również na inne kraje UE. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki

Spółka New Trendy wybuduje nową halę produkcyjną na radomskich Wośnikach. W ramach inwestycji producent postawi budynek szkieletowy, halowy, w którym wydzielona zostanie część magazynowa oraz produkcyjna związana z konfekcjonowaniem gotowych kabin prysznicowych, oraz umywalek i brodzików znajdujących się w asortymencie firmy. Hala powstanie na liczącej 10,8 tys. mkw. działce przy ul. Sadowniczej i będzie częścią kompleksu produkcyjno-magazynowego znajdującego się w tym samym miejscu. Inwestycja ta pozwoli na dalszy rozwój firmy oraz umożliwi zwiększenie produkcji kabin, na które obecnie jest bardzo duże zapotrzebowanie. Spółka New Trendy obecna jest w kilkunastu krajach UE, m.in. w Niemczech, Holandii i Belgii.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane