Spółka New Trendy buduje halę na radomskich Wośnikach

2022-04-29
Spółka New Trendy buduje halę na radomskich Wośnikach

Firma zajmująca się produkcją kabin prysznicowych rozbudowuje zakład w Radomiu. Inwestycja ta pozwoli na zwiększenie skali produkcji oraz usprawni procesy logistyczne w firmie. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa zakładu produkcyjnego

Firma New Trendy to jeden z największych producentów kabin prysznicowych działający na terenie naszego kraju. Fabryka w Radomiu produkuje kabiny na rynek polski oraz zagraniczny. Firma dynamicznie rozwija działalność i poszerza ofertę produktową. W związku z tak szybkim rozwojem podjęto decyzję o rozbudowie zakładu o kolejną halę produkcyjną. Budynek powstanie na 1 ha działce przy ulicy Sadowniczej i będzie składał się z części produkcyjnej oraz magazynowej. Zakład przy ulicy Sadowniczej to nie jedyny obiekt producenta kabin prysznicowych w Radomiu. Na terenie miasta działa już centrum logistyczne firmy wyposażone w specjalny system zarządzania magazynem. Program ten umożliwia współpracę z systemami zarządzania transportem, systemem zarządzania przepływem materiałów, a także pozwala na zarządzenie regałami, czy windami. To niezwykle efektywne rozwiązanie, które usprawnia i organizuje procesy logistyczne oraz podnosi wydajność.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU