Spółka MMJ wybuduje elektrociepłownię w Wieleniu

2022-05-06
Spółka MMJ wybuduje elektrociepłownię w Wieleniu

Spółka MMJ przygotowuje się do budowy elektrociepłowni wyposażonej w instalację służącą do kogeneracji prądu oraz ciepła, która będzie opalana przy pomocy biomasy. Zgodnie z przyjętymi planami inwestycja ma zostać zrealizowana jeszcze w tym roku i będzie mogła dojść do skutku między innymi dzięki dofinansowaniu pozyskanemu z Unii Europejskiej – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa elektrociepłowni odegra dużą rolę w działalności spółki

Obiekt zostanie wybudowany w województwie wielkopolskim, a konkretniej, w Wieleniu, na terenie zakładu produkcyjnego należącego do spółki. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli czerpać pełnię korzyści z tego, co będzie miała do zaoferowania nowa nieruchomość. To przedsięwzięcie wpisuje się w strategię rozwoju konsekwentnie realizowaną przez MMJ – jednego z największych producentów brykietu drzewnego w kraju, który świadczy również usługi transportowe. Marka wyróżnia się renomą, doświadczeniem i kompleksowym podejściem do prowadzonej działalności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU