Spółka MLP Group zwiększyła program emisji obligacji z 60 mln euro do 100 mln euro

2021-11-02
Spółka MLP Group zwiększyła program emisji obligacji z 60 mln euro do 100 mln euro

MLP Group zwiększa program emisji obligacji do 100 mln euro. Spółka rozważa możliwość przeprowadzenia emisji w ramach programu obligacji na okaziciela w trybie oferty publicznej.- informuje JARTOM Real Estate

Deweloper i zarządca nowoczesnych obiektów magazynowych

MLP Group to prężnie rozwijający się deweloper i zarządca nieruchomości specjalizujący się w budowie nowoczesnych obiektów magazynowych i przemysłowych. Spółka dostarcza kompleksowe rozwiązania zarówno międzynarodowym, jak i krajowym firmom działającym w wielu branżach w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Deweloper wciąż poszerza swoje portfolio obiektów na wynajem i stale podnosi jakość świadczonych usług. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą MLP Group, zobacz listę  magazynów do wynajęcia MLP Group . MLP Group jest notowana na GPW od 2013 r., a jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży w 2020 r. wyniosły 190,7 mln zł. W ostatnim czasie spółka poinformowała, że zwiększyła program emisji obligacji do 100 mln euro z 60 mln euro. Jest to maksymalna dopuszczalna łączna wartość wyemitowanych i niewykupionych obligacji w ramach programu. Spółka rozważa możliwość przeprowadzenia emisji w ramach programu obligacji na okaziciela w trybie oferty publicznej. Ostateczna decyzja na temat zaoferowaniu obligacji inwestorom w drodze publicznej oferty zostanie podjęta po przeanalizowaniu sytuacji rynkowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU