Spółka Land Reko inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej

2023-01-26
Spółka Land Reko inwestuje w budowę hali produkcyjno – magazynowej

Land Reko przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która będzie również posiadała zaplecze biurowo – usługowe. Obiekt powstanie w gminie Nowiny, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa hali umożliwi wzrost konkurencyjności firmy

Powierzchnia użytkowa hali wyniesie ponad 1200 m2. Będzie ona wyposażona w niezbędne instalacje wewnętrzne, dzięki czemu po oddaniu jej do użytku będzie można cieszyć się dostępem do bieżącej wody, ogrzewaniem, czy właściwą wentylacją bez konieczności prowadzenia dodatkowych prac. W ramach przedsięwzięcia przewidziano także zagospodarowanie terenów przyległych do budynku. Głównym celem tej inwestycji jest zwiększenie konkurencyjności i uatrakcyjnienie oferty firmy, gdyż hala pozwoli na wdrożenie nowej linii urządzeń służących do obróbki strumieniowo – ściernej podczas której wykorzystywany jest innowacyjny zawór dozujący ścierniwo. To bardzo ważny element na drodze dynamicznego rozwoju dla Land Reko – producenta urządzeń ciśnieniowych, która posiada klientów nie tylko w Europie ale i w Azji czy w Ameryce Północnej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU