Spółka ITA wybuduje halę produkcyjną. Co jeszcze powstanie w ramach tej inwestycji?

2022-04-27
Spółka ITA wybuduje halę produkcyjną. Co jeszcze powstanie w ramach tej inwestycji?

Spółka ITA przygotowuje się do realizacji inwestycji, w ramach której do istniejącego już obiektu zostanie dobudowana hala produkcyjna o powierzchni sięgającej 58 m2, specjalne pomieszczenie w którym odbywać będą się prace wytwórcze oraz pole odkładcze. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz pozwoli na prowadzenie działalności na szerszą skalę, a co za tym idzie, generowanie większych zysków – informuje JARTOM Real Estate.

Większa hala produkcyjna umożliwi wdrożenie innowacyjnej technologii

W ramach tego kompleksowego przedsięwzięcia przebudowane zostanie laboratorium, w którym zmieni się układ dwóch pomieszczeń oraz zostaną zamontowane świetliki. Nieruchomość zyska również proekologiczny charakter dzięki zainstalowaniu paneli fotowoltaicznych. Nie da się jednak ukryć, że głównym celem budowy hali produkcyjnej jest wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania elementów oraz narzędzi z węglików spiekanych. Dla spółki ITA, która już od ponad dwudziestu lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z branży metrologii przemysłowej i cieszy się imponującą renomą to ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU