Spółka Hanbud inwestuje w nowy budynek produkcyjny dysponujący zapleczem socjalno – biurowym

2022-04-15
Spółka Hanbud inwestuje w nowy budynek produkcyjny dysponujący zapleczem socjalno – biurowym

Spółka Hanbud podjęła decyzję o zainwestowaniu w nowy budynek produkcyjny, który będzie posiadał część o charakterze socjalno – biurowym, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Obiekt powstanie w Bielsku Podlaskim, czyli tam, gdzie znajduje się siedziba firmy, a jego powierzchnia użytkowa wyniesie nieco ponad 5200 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana nieruchomość zwiększy moc wytwórczą przedsiębiorstwa

Budowa hali w której zostaną uruchomione linie produkcyjne umożliwi poszerzenie oferty, zyskanie na atrakcyjności w oczach konsumentów oraz generowanie większych obrotów. Wytwarzane będą w niej cienkościenne zimnozgięte profile zamknięte, które zaprojektowano w oparciu o wyniki prac badawczo – rozwojowych. To ważny krok z punktu widzenia rozwoju, który jest tak istotny dla spółki, która na terenie województwa podlaskiego uchodzi za lidera wśród producentów ogrodzeń metalowych i pokryć dachowych. Hanbud na przestrzeni lat systematycznie udoskonala i powiększa swój asortyment, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom rynku. Wiele wskazuje więc na to, że realizowane obecnie przedsięwzięcie nie będzie ostatnim projektem tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU