Spółka Fol – Mech wybuduje halę produkcyjną z zapleczem biurowym i dwa magazyny

Fol – Tech przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej, która będzie dysponowała zapleczem biurowym. W ramach tej inwestycji o kompleksowym charakterze powstaną również dwa obiekty magazynowe, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli na optymalizację prowadzonej działalności – informuje JARTOM Real Estate.

Hala i magazyny powstaną w powiecie płockim

Projekt zakłada, że hala będzie miała stalową konstrukcję, a jej powierzchnia użytkowa zostanie podzielona na część produkcyjną o wielkości 1770 m2 i biurową, sięgającą niemal 460 m2. Teren wokół niej zostanie zagospodarowany i pojawią się na nim chodniki oraz zieleń. Dwie hale magazynowe będą miały zbliżony metraż, który prezentuje się następująco: 1145 m2 i 1430 m2. Wszystkie nieruchomości powstaną w powiecie płockim, a konkretniej, w miejscowości Juryszewo. Fol – Mech to jeden z liderów wśród producentów opakowań foliowych w Polsce. Na rynku dostępny od 2014 roku, systematycznie się rozwija i zyskuje zaufanie kolejnych kontrahentów i konsumentów. W swojej ofercie posiada obecnie folie: przemysłowe, rolnicze, biodegradowalne, termokurczliwe i wiele innych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.
 


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane