Spółka Elite Partners Capital zakupiła magazyn w Radomsku. Kwota transakcji opiewa na 30 mln euro.

Elite Partners Capital kontynuuje przejęcia i kupuje kolejny magazyn w Polsce. Spółka zdecydowała się na zakup hali w Radomsku, a kwota transakcji wyniosła blisko 30 mln euro. - informuje JARTOM Real Estate

Duża transakcja na rynku hal magazynowych

To trzecia transakcja zakupu magazynu przez Elite Partners Capital w ciągu ostatnich 6 tygodni. Wcześniej spółka zakupiła hale w Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Magazyn, który został zakupiony w Polsce, znajduje się w centralnej Polsce, a konkretniej w Radomsku. Doskonała lokalizacja obiektu zachęciła inwestora do zakupu. Ponadto magazyn jest już w pełni wynajęty i przynosi zyski. Hala leży w pobliżu autostrady A1, a także dróg krajowych DK 42 i DK 91, co znacznie usprawnia procesy logistyczne. Magazyn przejęty przez Elite Partners jest pierwszym obiektem w ramach parku logistycznego "LOOGIC Park Radomsko". Kompleks ten liczyć będzie docelowo aż 11 hal magazynowych o łącznej powierzchni 380 tys. mkw. Hala kupiona przez spółkę zajmuje powierzchnię 54 tys. mkw. i uzyskała certyfikat BREEAM na poziomie "Excellent". Wybudowana została jako obiekt Built-to-Suit dla duńskiej sieci handlowej JYSK.

Informacje o JARTOM Real Estate

Współpraca z JARTOM Real Estate pozwala zachować jasną i bezpośrednią komunikację, poufność procesu zakupu lub najmu nieruchomości magazynowej, produkcyjnej, czy innej hali na różne zastosowania.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane