Spółka As wybuduje nową halę produkcyjną

Spółka As przygotowuje się do budowy hali o charakterze produkcyjno – usługowym. Powstanie ona w Opolu, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba firmy, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali umożliwi wdrożenie innowacji technologicznych

Hala produkcyjna będzie posiadała zaplecze socjalne, dzięki któremu personel będzie mógł cieszyć się komfortowymi warunkami podczas realizowania zawodowych obowiązków. Decyzję o jej budowie podjęto z myślą o umożliwieniu wdrożenia innowacji technologicznej, którą jest nowa metoda spajania elementów z różnych materiałów. To otworzy przed firmą drogę do uatrakcyjnienia swojej oferty o nowe usługi takie jak termomechaniczne spajanie. W ramach realizowanej inwestycji zakupiona i zamontowana zostanie także suwnica o udźwigu 5 ton, utworzone ciągi komunikacyjne i technologiczne oraz miejsca parkingowe przeznaczone dla dostawców i odbiorców towarów. Spółka As specjalizuje się w wykonywaniu badań mechanicznych o kompleksowym charakterze i jest obecna na rynku już od trzydziestu lat. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane