Spiżarnia z dodatkową powierzchnią magazynową w 7R Park Lublin

Firma Spiżarnia zyska do swojej dyspozycji dodatkowe 3700 m2 powierzchni magazynowej zlokalizowanej w 7R Park Lublin. Ta decyzja znajdzie odzwierciedlenie w usprawnieniu wielu procesów logistycznych, ułatwi dalszy, dynamiczny rozwój marki i pozwoli prowadzić działalność efektywniej – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny i biura w znakomitej lokalizacji

Przedsiębiorstwo wprowadziło się do obiektu niespełna 2 lata temu, zajmując nie tylko magazyny, ale i biura. Wszystko wskazuje na to, że nieruchomość spełniła oczekiwania, sprawiając, że spółka postanowiła powiększyć tam swoje zaplecze logistyczne. To zrozumiały krok, ponieważ 7R Park Lublin jest centrum dystrybucyjnym o dużym potencjale. Wyróżnia się znakomitą lokalizacją, bo zaledwie 3 km dzielą go od obwodnicy miasta. W rezultacie najemcy mogą czerpać korzyści z płynnego i dobrze zoptymalizowanego transportu. Obiekt jest chroniony i zapewnia dostęp do placów manewrowych oraz licznych miejsc parkingowych. Dodatkowym atutem jest to, że znajduje się w dzielnicy przemysłowej. Hale na wynajem 7R oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane