Spawstal rozbudował zakład produkcyjny w Środzie Śląskiej

W marcu oddana została do użytku nowa hala produkcyjna firmy Spawstal specjalizującej się w wytwarzaniu różnego rodzaju konstrukcji stalowych. To kolejny krok w rozwoju firmy, który umożliwi zwiększenie produkcji oraz wprowadzenie nowego asortymentu. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja firmy z branży przemysłowej

Spawstal Sp. z o.o. to firma działająca na polskim rynku już od 1993 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako niewielkie przedsiębiorstwo spawające galanterię żeliwną do ogrodów. Następnie Spawstal znacznie rozszerzył działalność, powiększając jej skalę, a także wprowadzając do oferty inne produkty. Obecnie w szerokim asortymencie firmy znaleźć można różnego rodzaju konstrukcje stalowe, od dachów autobusów, przez wkłady kominkowe, do kontenerów śmietnikowych. Główny zakład firmy oraz nowoczesny park maszynowy umożliwiający prowadzenie wyspecjalizowanej produkcji znajduje się w Środzie Wielkopolskiej. To właśnie tam wybudowana została nowa hala produkcyjna, która oddana została do użytku w marcu 2023 roku. Nowa inwestycja umożliwi firmie jej dalszy rozwój oraz pozwoli na wprowadzenie do produkcji nowego asortymentu. Dzięki tym działaniom firma będzie w stanie otworzyć się na nowych odbiorców i nawiązać nowe współprace.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane