Spawstal buduje nową halę produkcyjną. Co będzie w niej wytwarzane?

2022-12-07
Spawstal buduje nową halę produkcyjną. Co będzie w niej wytwarzane?

Przedsiębiorstwo Spawstal działające na polskim rynku od blisko 30 lat buduje nową halę produkcyjną. To duża inwestycja, która pozwoli firmie na dalszy rozwój działalności oraz zwiększenie produkcji. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja firmy z branży spawalniczej

W październiku 2022 roku ruszyła budowa nowej hali dla firmy z branży spawalniczej. Zgodnie z planami inwestycyjnymi firmy Spawstal w Środzie Wielkopolskiej powstanie nowoczesny obiekt produkcyjny, w którym wytwarzane będą konstrukcje spawane, takie jak m.in. korpusy pieców na pelet czy wkłady kominkowe. To kolejna hala firmy Spawstal, która w ostatnich latach powstała w Środzie Wielkopolskiej. Łącznie ostatnie inwestycje Spawstal zwiększyły zaplecze firmy aż o 3,8 tys. mkw. powierzchni.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. W JARTOM Real Estate dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie lub produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU