Soley wybuduje halę serwisowo – magazynową w Balicach

Soley przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze serwisowo – magazynowym, która powstanie w Balicach. Tam znajduje się również siedziba firmy, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i sprawowanie pełnego nadzoru nad poszczególnymi etapami realizowania tej inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.

Dzięki nowej hali firma zacznie korzystać ze specjalnej technologii

Wiadomo już, że powierzchnia hali wyniesie nieco ponad 600 m2. Jej konstrukcja zostanie wykonana ze stali, nie zabraknie także instalacji grzewczej, kanalizacyjnej i elektrycznej, które uczynią obiekt funkcjonalnym. Skąd pomysł na tego rodzaju przedsięwzięcie? Dzięki niemu firma będzie mogła wdrożyć technologię wykonania ścian FGB ze zbrojeniem rozproszonym. W rezultacie podniesie swoją konkurencyjność i stanie się bardziej atrakcyjna w oczach klientów. Soley to marka o wieloletnim doświadczeniu w branży, która zajmuje się pracami podwodnymi, geotechniką oraz hydrotechniką, łącząc biznes z pasją, a tradycję z osiągnięciami współczesnej techniki.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane